czwartek, 8 maja 2014

Beta - Skin Natural Active Cream


Miesiąc temu otrzymałam przesyłkę od firmy Beta Skin wraz z próbkami ich produktu. Do testów otrzymałam próbkę 30 ml znajdującą się w plastikowej tubce i 5 próbek po 5 ml.
Próbkę 30 ml zużyłam ja, a próbki powędrowały do mojej znajomej, która ma problemy skórne (trądzik, problemy z naczynkami).
Beta - Skin
Beta-Skin Natural Active Cream to unikalna formuła zapewniająca bezpieczne stosowanie, niwelująca
objawy towarzyszące poszczególnym dermatozom, tj. uporczywy świąd, uczucie pieczenia, zaczerwienienie oraz suchość skóry i nadmierne łuszczenie. Wyrób wykazuje intensywne właściwości
regenerujące, łagodzące zmiany skórne, regulujące wzmożony łojotok i nadmierne rogowacenie
Beta-Skin Natural Active Cream należy stosować w obrębie nieuszkodzonej skóry twarzy i innych partii ciała. Wyrób przeznaczony jest do stosowania we wspomaganiu leczenia, a także w łagodzeniu przebiegu następujących chorób skóry:
 • łojotokowe zapalenie skóry
 • atopowe zapalenie skóry
 • kontaktowe zapalenie skóry
 • łuszczyca
 • trądzik młodzieńczy
 Moja opinia :
Nie mam większych kłopotów z cerą, jedynie od czasu do czasu pojawi się jakiś niewielki wyprysk i to wszystko. Moja cera jest natomiast wrażliwa na zanieczyszczenia. Od kiedy w moim domu zaczął się remont i wszędzie było pełno kurzu, na mojej twarzy zaczęły się pojawiać drobne krostki, głownie na czole i policzkach. Zaczęłam smarować twarz wyrobem rano i wieczorem po umyciu twarzy i krostki zniknęły. Ma przyjemny zapach, jest wydajny i co najważniejsze nie zapycha. Moja skóra jest odpowiednio nawilżona.

Opinia mojej znajomej :
Od kilku lat zmagam się z problemami skórnymi. na mojej twarzy znajduje się mnóstwo wyprysków. W dodatku zimą mam rozszerzone naczynka i non stop czerwoną twarz. Wszelkie specyfiki i inne cuda pomagają mi tylko na chwilę. Kiedy otrzymałam propozycję przetestowania wyrobu medycznego Beta- Skin natural Active Cream nie wahałam się ani chwili. Większość produktów mnie zapycha, w tym wypadku nie było tego problemu. Jednak nie zauważyłam poprawy w wyglądzie mojej cery. Może 25 ml to zbyt mało, żeby ocenić ten produkt i oczekiwać spektakularnych efektów, ale u mnie nie wydarzyło się nic dobrego po jego zastosowaniu. Podsumowując nie kupię ponownie tego produktu, ponieważ uważam, że byłyby to pieniądze wyrzucone w błoto. gdyby był tańszy może zaryzykowałabym.

Beta-Skin Natural Active Creamjest dostępny w pojemnościach : 15 ml, 50 ml, 150 ml, 250 ml, 500 ml. Obecnie możecie się załapać na promocję, np. 50 ml jest przecenione z 60 zł na 48 zł.


Zachęcam Was do polubienia fanpage beta - Skin na facebooku Klik

3 komentarze:

 1. That's because they breed these birds to have minimal body fat.
  The number 47 represents that age of Jonas’ mother when the brand was created.
  I enjoy finding solutions to problems and have many more ideas to come.


  Review my page niwali advanced test-o-boost

  OdpowiedzUsuń
 2. Skoro w promocji chyba warto wypróbować

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam kiedyś te próbki i były świetne !:)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jeżeli będziesz mieć ochotę mnie poobserwować na pewno się odwdzięczę.